Aktualności

Nowe elektryczne MINI Cooper SE.

Pierwszy w pełni elektryczny samochód marki MINI został zaprezentowany. Samochód bazujący na 3-drzwiowej karoserii MINI to połączenie mobilności – charakterystycznej dla MINI, oraz wyrazistej stylistyki i najwyższej jakości.

Pokaż więcej...

MINI. Historia według Roksany.

Doskonale pamiętam te wszystkie nudne lekcje historii, na których odliczałam każdą minutę do dzwonka wiercąc się na krześle i walcząc z opadającymi powiekami. Przed każdym sprawdzianem wklepywałam na pamięć sterty dat i suchych faktów…Czy próbuje zatem powiedzieć, że historia jest nudna?

Pokaż więcej...

Spełnione marzenie Michała.

Rozmowy na temat zakupu samochodu MINI przez Michała trwały jakiś czas...

Pokaż więcej...

Kobiety przejęły stery.

We wtorek 18 czerwca 2019 roku w naszym salonie MINI Premium Arena w Łodzi, odbyło się specjalne wydarzenie – Kobiecy Dzień w MINI.

Pokaż więcej...

Jeszcze więcej mocy!

MINI Clubman JCW & MINI Countryman JCW jeszcze mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Pokaż więcej...

Odświeżony MINI Clubman.

Uaktualniona stylistyka, ogromny wybór innowacyjnego wyposażenia oraz najnowsze technologie ułatwiające obsługę i łączność, to tylko część nowości standardowego i dodatkowego wyposażenia w nowym MINI Clubman.

Pokaż więcej...

MINI zawsze w modzie.

Nasze MINI jest równie stylowe, intrygujące i przyciągające wzrok jak stylizacje na pokazie mody.

Pokaż więcej...

Dlaczego tył MINI Clubman wygląda... tak jak wygląda ?!

Skąd się wzięły w nowym MINI Clubman drzwi otwierane w niekonwencjonalny sposób? Czemu nie ma zwykłej klapy bagażnika otwieranej do góry? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Pokaż więcej...

MINI podbija Manufakturę.

Tegoroczna edycja wiosennej “Motowiosny” w Manufakturze trwa w najlepsze, a wśród motoryzacyjnych ciekawostek nie brakuje floty MINI z naszego salonu MINI Premium Arena.

Pokaż więcej...

Obalamy mity dotyczące MINI.

Jest wiele mitów i stereotypów dotyczących motoryzacji. Wiele z nich odstrasza ludzi od zapoznania się z daną marką lub kupnem wymarzonego samochodu, który nam się podoba. O MINI również jest ich bardzo wiele. Kilka z nich obalamy w tym artykule.

Pokaż więcej...

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź