Aktualności

Odświeżony MINI Clubman.

Uaktualniona stylistyka, ogromny wybór innowacyjnego wyposażenia oraz najnowsze technologie ułatwiające obsługę i łączność, to tylko część nowości standardowego i dodatkowego wyposażenia w nowym MINI Clubman.

Pokaż więcej...

MINI zawsze w modzie.

Nasze MINI jest równie stylowe, intrygujące i przyciągające wzrok jak stylizacje na pokazie mody.

Pokaż więcej...

Dlaczego tył MINI Clubman wygląda... tak jak wygląda ?!

Skąd się wzięły w nowym MINI Clubman drzwi otwierane w niekonwencjonalny sposób? Czemu nie ma zwykłej klapy bagażnika otwieranej do góry? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Pokaż więcej...

MINI podbija Manufakturę.

Tegoroczna edycja wiosennej “Motowiosny” w Manufakturze trwa w najlepsze, a wśród motoryzacyjnych ciekawostek nie brakuje floty MINI z naszego salonu MINI Premium Arena.

Pokaż więcej...

Obalamy mity dotyczące MINI.

Jest wiele mitów i stereotypów dotyczących motoryzacji. Wiele z nich odstrasza ludzi od zapoznania się z daną marką lub kupnem wymarzonego samochodu, który nam się podoba. O MINI również jest ich bardzo wiele. Kilka z nich obalamy w tym artykule.

Pokaż więcej...

Wszystkie MINI z rocznika 2018 są dostępne tylko w jednym miejscu w Łodzi.

Jest pewne miejsce w centrum Polski, w którym spotkasz dosłownie każde nowe MINI dostępne na rynku. Jeśli marzy Ci się nowy samochód, który kontynuuje brytyjskie tradycje motoryzacyjne, nie mogłeś trafić lepiej.

Pokaż więcej...

60 lat MINI: wyjątkowa kolekcja Lifestyle.

Sześćdziesiąt lat frajdy z jazy wymaga uczczenia. Zainspirowana wyścigową przeszłością MINI, kolekcja MINI 60 Years Lifestyle oferuje zupełnie nową linię odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Pokaż więcej...

MINI Countryman S E najpopularniejszą hybrydą plug-in

Zwinne, wszechstronne, elektryzujące i do tego najpopularniejsze. Taka jest najchętniej wybierana w Polsce hybryda plug-in. Poznaj receptę na sukces MINI!

Pokaż więcej...

60 lat frajdy z jazdy

Minęło już 60 lat od wprowadzenia na rynek naszego ukochanego MINI! W tym roku nasza marka obchodzi 60 urodziny. Z tej okazji MINI stworzyło wyjątkową, limitowaną edycję MINI Hatch. Jak prezentuje się na tle pierwowzoru?

Pokaż więcej...

Wywiad: Czy nowe przepisy leasingowe utrudnią drogę do MINI?

Czy nowe przepisy mogą skomplikować zakup wymarzonego MINI? W naszym wywiadzie znajdziecie odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania!

Pokaż więcej...

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź