Aktualności

Wszystkie MINI z rocznika 2018 są dostępne tylko w jednym miejscu w Łodzi.

Jest pewne miejsce w centrum Polski, w którym spotkasz dosłownie każde nowe MINI dostępne na rynku. Jeśli marzy Ci się nowy samochód, który kontynuuje brytyjskie tradycje motoryzacyjne, nie mogłeś trafić lepiej.

Pokaż więcej...

60 lat MINI: wyjątkowa kolekcja Lifestyle.

Sześćdziesiąt lat frajdy z jazy wymaga uczczenia. Zainspirowana wyścigową przeszłością MINI, kolekcja MINI 60 Years Lifestyle oferuje zupełnie nową linię odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Pokaż więcej...

MINI Countryman S E najpopularniejszą hybrydą plug-in

Zwinne, wszechstronne, elektryzujące i do tego najpopularniejsze. Taka jest najchętniej wybierana w Polsce hybryda plug-in. Poznaj receptę na sukces MINI!

Pokaż więcej...

60 lat frajdy z jazdy

Minęło już 60 lat od wprowadzenia na rynek naszego ukochanego MINI! W tym roku nasza marka obchodzi 60 urodziny. Z tej okazji MINI stworzyło wyjątkową, limitowaną edycję MINI Hatch. Jak prezentuje się na tle pierwowzoru?

Pokaż więcej...

Wywiad: Czy nowe przepisy leasingowe utrudnią drogę do MINI?

Czy nowe przepisy mogą skomplikować zakup wymarzonego MINI? W naszym wywiadzie znajdziecie odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania!

Pokaż więcej...

MINI zagrało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tak jak w roku ubiegłym, także podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, MINI pojawiło się na imprezie na Torze Łódź. W tym roku zaskakiwaliśmy, pokazując jak zwinnym i dynamicznym samochodem jest MINI Clubman.

Pokaż więcej...

MINI John Cooper Works wraca!

Po zawirowaniach związanych z nowymi normami emisji spalin do gamy modelowej MINI ponownie wracają samochody John Cooper Works.

Pokaż więcej...

Kim jest kierowca MINI? SPRAWDZAMY!

O kierowcach MINI w świecie motoryzacji krążą różne legendy. Według niektórych to wyzwoleni hipsterzy, według innych młode kobiety, a jak jest naprawdę?

Pokaż więcej...

Manufaktura jest nasza

50 metrów kwadratowych frajdy z jazdy! MINI znów podbiło serca odwiedzających Manufakturę.

Pokaż więcej...

Mini Hatch vs. kobiece zakupy

Czy MINI Hatch to dobry samochód na zakupy? Zobacz jak wypadł w teście Roksany.

Pokaż więcej...

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź