Kim jest kierowca MINI? SPRAWDZAMY!

O kierowcach MINI w świecie motoryzacji krążą różne legendy. Według niektórych to wyzwoleni hipsterzy, jeszcze inni uważaj, że to tylko młode kobiety, które zakochują się przede wszystkim w wyglądzie MINI. A jak jest naprawdę? Prawda o kierowcach tych wyjątkowych samochodów jest naprawdę bardzo złożona. Postanowiliśmy dla Was bardziej zgłębić temat i sprawdzić kim jest kierowca samochodu marki MINI.


Nikt nie wie tyle o kierowcach MINI, jak nasz Brand Manager Łukasz. Pracuje przy marce MINI już kilka lat, ale jak sam twierdzi, cały czas go coś zaskakuje. Mimo wszystko, poprosiliśmy go by w kilku słowach spróbował scharakteryzować kierowcę samochodu MINI: - Jest jedna rzecz, która jest wspólnym mianownikiem do właściwie wszystkich kierowców MINI. Jest to unikatowość tych samochodów. Możemy obok siebie postawić dziesięć samochodów MINI Hatch z silnikiem Cooper S i każdy z nich będzie wyróżniało coś innego. Jeden będzie miał dach z brytyjską flagą, inny na przykład ciekawe nakładki na lusterka. Kierowca MINI to lubi. Lubi wiedzieć, że jego MINI nie jest takie samo jak pozostałe. - powiedział Łukasz. - Wygląd zewnętrzny bardzo wyróżnia nasze samochody i "kręci" to osoby naprawdę w każdym wieku. Często kierowc MINI jest młoda kobieta prowadząca swoją działalność gospodarczą, ale zdarzają się też starsi panowie, którzy chcą spełnić swoje marzenie z dzieciństwa - dodaje Łukasz. Wachlarz ludzi, którzy nas odwiedzają i pytają o samochody jest bardzo szeroki.


- MINI to nie tylko samochody, to po prostu styl życia, który pokochali ludzie w różnym wieku, różnej płci - mówi nasza Product Genius Roksana Rydzyńska. - Możliwość personalizacji samochodu i do tego pokazywanie na każdym kroku, że jeździ się MINI sprawiają ludziom dużą frajdę. Jest jeszcze lifestyle, którym podkreślamy nasze przywiązanie do MINI gdy nie siedzimy za kierownicą naszego samochodu. Trzeba przyznać, że skoro kierowcy MINI lubią wyróżniać się na drodze, tym bardziej odpowiada im to w życiu codziennym, a nasza kolekcja lifestyle mocno w tym pomaga - dodaje Roksana.   

Podsumowując, nasuwają się pewne wnioski, które charakteryzują pozytywnego Maniaka samochodów MINI. Te samochody kochają kierowcy obu płci. Na wybór MINI wpływa w dużej mierze design samochodu oraz to, że można dopasować samochód do własnego charakteru i osobowości. Kierowca MINI uwielbia motoryzację i legendarną frajdę z jazdy, choć nie zawsze osiągi silnika są dla niego najważniejsze. Co najważniejsze, w MINI każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego warto przejechać się tym samochodem. Później nie ma odwrotu, miłość do MINI (z wzajemnością) jest gwarantowana!

Przeczytaj także:


MINI John Cooper Works wraca!

Po zawirowaniach związanych z nowymi normami emisji spalin do gamy modelowej MINI ponownie wracają samochody John Cooper Works.

« Poprzedni

Manufaktura jest nasza

50 metrów kwadratowych frajdy z jazdy! MINI znów podbiło serca odwiedzających Manufakturę.

Następny »

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź