Pierwsze w pełni elektryczne MINI Electric.

NAŁADOWANE PASJĄ.

Elektryczna mobilność w brytyjskim stylu. Nowe całkowicie elektryczne MINI Cooper S E łączy w sobie gokartowe właściwości jezdne z kultową stylistyką MINI pozwalając na zupełnie nową frajdę z jazdy. Pierwszy w pełni elektryczny model marki oferuje autentyczny charakter MINI bez lokalnej emisji spalin. 

Przyszłość należy do jazdy elektrycznej.

Samochody elektryczne stanowią ekologiczną alternatywę dla pojazdów spalinowych. Z każdym rokiem stają się coraz popularniejsze, nie bez powodu. Największą zaletą samochodów elektrycznych jest bez wątpienia koszt ich użytkowania, nie musimy tutaj myśleć o wymianie oleju czy filtrów, a pojazd możemy naładować nawet w domowym zaciszu!Dzięki swojej prostej konstrukcji samochody elektryczne są mniej awaryjne, a auto napędzane w ten sposób pracuje cicho i generuje znacznie mniej spalin, co bardzo korzystnie wpływa na środowisko.Gokartowa frajda z jazdy.

Połączenie charakterystycznego dla MINI temperamentu i 184KM wydobytych z nowego źródła zasilania, sprawia że całkowicie elektryczne MINI otwiera nowy wymiar doznań podczas jazdy.

Natychmiastowy moment obrotowy.

W silniku benzynowym, samochód musi wejść na określony zakres obrotów, aby wygenerować odpowiedni moment obrotowy. W nowym całkowicie elektrycznym MINI moment obrotowy dostępny jest od pierwszego wciśnięcia pedału gazu!

Jeden bieg. Bez przełączania.

MINI stawia na prostotę jazdy – od 0 do 100 km/h w 7,3 sekundy bez żadnych opóźnień i przerw na zmianę przełożenia.

Stabilność jazdy i lepsze prowadzenie.

Akumulator złożony z 96 ogniw o łącznej pojemności 32,6kWh, zamontowany został pod podłogą między przednimi i tylnymi siedzeniami, dzięki czemu nowe elektryczne MINI ma wyjątkowo niski środek ciężkości. Zapewnia to wyższą stabilność jazdy i lepsze prowadzenie.


Elektryczny w cenie benzynowego.

W salonie MINI Premium Arena Łódź zakup nowego całkowicie elektrycznego MINI wyniesie nas tyle samo, co kupno jego odpowiednika ale w wersji benzynowej. Poczuj elektryczną frajdę z jazdy już dziś!

Ładuj w domu.

Aby naładować samochód w domowym zaciszu, wystarczy podłączyć auto do dowolnego gniazdka elektrycznego 230V. Używając zwykłego gniazdka, ładowanie 20% akumulatora zajmuje około 3 godzin. Kupując elektryczny samochód MINI otrzymujesz w zestawie standardowy kabel do ładowania i adapter.

MINI ChargeNow.

Dzięki współpracy MINI z ChargeNow użytkownik ma dostęp do największej sieci szybkich ładowarek na świecie. Sieć ChargeNow obejmuje 100 000 punktów ładowania w całej Europie. Integracja z siecią ChargeNow pozwala na planowanie trasy i monitorowanie jej w czasie rzeczywistym.


Jedno ładowanie akumulatora w tygodniu.

Nowe całkowicie elektryczne MINI, pozwala na pokonanie na jednym akumulatorze około 200km. Przeciętny kierowca przejeżdża dziennie około 36km, więc każdego dnia zużywamy 18% pełnego naładowania akumulatora, dzięki czemu w ciągu tygodnia musimy ładować akumulator zaledwie raz. W porównaniu do jazdy pojazdem z silnikiem benzynowym, rocznie oszczędzamy prawie 800zł na paliwie.

MINI Wallbox.

Swoje MINI możesz ładować w domu korzystając ze zwykłego gniazdka. Jednak istnieje wygodna alternatywa zapewniająca szybsze ładowanie w warunkach domowych - stacja ładowania premium MINI Wallbox. Specjalnie trójfazowe połączenie stacji Wallbox o mocy 11kW zazwyczaj pozwala uzyskać 3-krotnie szybszy czas ładowania. W praktyce oznacza to, że pełne naładowanie akumulatora w elektrycznym MINI zajmuje około 3,5 godziny.

Elektryzujemy Łódź.

Do końca 2020 r. w Łodzi planowane jest uruchomienie 210 ogólnodostępnych punktów ładowania elektrycznych samochodów. Oprócz tego osoby posiadające auta elektryczne mogą parkować w centrach miast w pełni za darmo, bez obawy na otrzymanie mandatu czy blokadę kół. Warto dodać, że auta elektryczne do poruszania się mogą korzystać z buspasów, co pozwala znacznie przyspieszyć poruszanie się po mieście, szczególnie w godzinach szczytu.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.


1. Jak zamontować stację ładowania Wallbox?

W celu montażu stacji MINI Wallbox, zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w celu zamówienia usługi.

2. Jakie są zalety stacji ładowania Wallbox?

Krótszy czas ładowania do 7,4 kW lub 11 kW w przypadku ładowania trójfazowego. Długość kabla to 5m. Urządzenie posiada zintegrowaną funkcję wykrywania prądu zwarciowego.

3. Czy stację Wallbox można zamontować na zewnątrz?

Tak. Stacja MINI Wallbox Essential jest certyfikowana do użytkowania na zewnątrz zgodnie ze stopniem ochrony IP54. Oznacza to, że zapewnienie ochrony przed warunkami atmosferycznymi nie jest bezwzględnie konieczne. Stacja Wallbox została zaprojektowana i certyfikowana do eksploatacji na zewnątrz. Zalecamy jednak montaż stacji ładowania w pomieszczeniach ze względu na wygodę oraz zapobieganie osadzaniu się śniegu i lodu w czasie zimy, a także ochronę przed zabrudzeniem i mchem.

4. Jak znaleźć stację ładowania ChargeNow?

Wszystkie stacje ładowania zapisane są bezpośrednio w systemie nawigacyjnym MINI. Oprócz tego, można wyszukać również stacje znajdujące się w pobliżu.

5. Jak przebiega proces ładownia?

 1. Wyłącz silnik i zaciągnij hamulec ręczny.
 2. W razie potrzeby ustaw wartość prądu ładowania.
 3. Nie używaj przedłużaczy.
 4. Zawsze podłączaj i odłączaj kabel ładowania w następującej kolejności:

  Podłączanie:

  • Podłącz kabel do gniazdka.
  • Podłącz kabel do pojazdu.

  Odłączanie:

  • Odłącz kabel od pojazdu.
  • Odłącz kabel z gniazdka.

  Lampki diodowe:

  • Światło białe: lampka sygnalizacyjna
  • Światło czerwone: błąd ładowania
  • Światło pomarańczowe: inicjalizacja
  • Światło niebieskie: ładowanie w toku
  • Światło zielone: ładowanie zakończone
 5. Zamknij samochód. Proces ładowania rozpocznie się dopiero po zamknięciu pojazdu.


Przeczytaj także:


Usługa Door to Door.

Skorzystaj z usługi door to door w naszym serwisie.

« Poprzedni

MINI Hatch Cooper S in Black

Połączenie ikony stylu – MINI Hatch Cooper S z czarnymi dodatkami.

Następny »

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź