MINI jedzie pod prąd.


Witajcie w świecie elektromobilności. W 2019 roku swoją światową premierę miało MINI Cooper SE. Kolejny model zasilił szeregi rodziny MINI. Tym razem w pełni elektryczny. Roksana i Miłosz wprowadzą Was do świata samochodów elektrycznych. 


STYLISTYKA ELEKTRYKA.

Elektryczna mobilność w brytyjskim stylu. Nowe całkowicie elektryczne MINI Cooper S E łączy w sobie gokartowe właściwości jezdne z kultową stylistyką MINI pozwalając na zupełnie nową frajdę z jazdy. Pierwszy w pełni elektryczny model marki oferuje autentyczny charakter MINI bez lokalnej emisji spalin. Roksana, odkryje przed wami tajniki stylistyki nowego całkowicie elektrycznego MINI Electric.

ELEKTRYZUJĄCA OSZCZĘDNOŚĆ.

Zasięg to pierwsze słowo jakie przychodzi Ci do głowy na myśl o samochodzie elektrycznym? A może bardziej interesują Cie koszty ładowania nowego MINI Electric? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi TAK, to świetnie! Roksana w tym filmie rozwieje wszelkie wątpliwości. 

ŁADOWANIE MINI COOPER SE.

Miłosz opowie o najczęstszych sposobach ładowania pierwszego całkowicie elektrycznego MINI Cooper SE. Pokaże także, jak proste, szybkie i wygodne może być ładowanie samochodu elektrycznego.

ELEKTRYZUJEMY ŁÓDŹ.

210 nowych stacji ładowania samochodów elektrycznych, w 29 lokalizacjach. Możliwe? W Łodzi wszystko jest możliwe! Jedną ze stacji możecie znaleźć przy naszym salonie - w Łodzi na ulicy Rokicińskiej 190. Zapraszamy!

Przeczytaj także:


Nowe MINI Countryman.

Największy i najbardziej wszechstronny model rodziny MINI wnosi frajdę z jazdy i indywidualność na nowym poziom.

« Poprzedni

Rozmowa wideo z naszym Doradcą.

Rozmowa wideo z naszym Doradcą

Następny »

Telefon

e-mail

Adres

+48 799 600 452
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź