Manufaktura jest nasza

MINI w Łodzi to nie tylko, piękny nowoczesny salon i oddające prawdziwą frajdę jazdy testowe. MINI w Łodzi to także wyjątkowe ekspozycje naszych samochodów. Tym razem na prawie dwa tygodnie zawitaliśmy do łódzkiej Manufaktury - jednego z najpiękniejszych centrów handlowo - rozrywkowych w naszej części świata. Jak zwykle, nasze stoisko i samochody wzbudzały duże zainteresowanie wszystkich odwiedzających Manufakturę.


Staramy się by nasze ekspozycje były równie wyjątkowe, jak samochody, które są najbliższe naszemu sercu. Tegoroczne stoisko w Manufakturze miało w sumie aż 50 metrów kwadratowych. Oprócz dwóch wyjątkowych samochodów: MINI Hatch LCI oraz MINI Countryman, każdy kto nas odwiedził miał do dyspozycji strefę Chillout. Wygodne fotele pozwalały nie tylko na ciekawe rozmowy o samochodach, ale także na chwilę odpoczynku przy dobrej kawie.

Jeśli nie zdążyłeś odwiedzić nas w Manufakturze, nic straconego! Nasze samochody wrócą tam już w marcu by przywitać wiosnę! 

Przeczytaj także:


Kim jest kierowca MINI? SPRAWDZAMY!

O kierowcach MINI w świecie motoryzacji krążą różne legendy. Według niektórych to wyzwoleni hipsterzy, według innych młode kobiety, a jak jest naprawdę?

« Poprzedni

Mini Hatch vs. kobiece zakupy

Czy MINI Hatch to dobry samochód na zakupy? Zobacz jak wypadł w teście Roksany.

Następny »

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź