MINI zagrało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Czy MINI Clubman wygląda jak auto sportowe pasujące do toru wyścigowego? Zdecydowanie nie. Czy MINI Clubman poradzi sobie na torze wśród sportowych samochodów? Zdecydowanie TAK! Niepozorny, raczej rodzinny niż sportowy, nasz demonstracyjny samochód MINI Clubman zrobił furorę podczas kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Torze Łódź. 


Nasz MINI Clubman Cooper S posiada bardzo dynamiczny silnik benzynowy o mocy 192 koni mechanicznych. Dodatkowo wyposażony jest w elementy akcesoriów John Cooper Works, które sprawiają, że frajda z dynamicznej, sportowej jazdy jest naprawdę przeogromna. Tor Łódź jest obiektem niezwykle technicznym, na którym nie można rozwijać zawrotnych prędkości. Mimo to, każdy kto zasiadł na fotelu pasażera naszego MINI podczas niedzielnej imprezy, nie czuł się zawiedziony. 


WOŚP na Torze Łódź to od ubiegłego roku stały element corocznego grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy kto zakupił cegiełkę w cenie 50 złotych, mógł jako pasażer sprawdzić możliwości prawie 20 sportowych samochodów. Ilość chętnych oraz kwota jaką udało się uzbierać w tym roku, potwierdzają, że pomaganie poprzez motoryzacje także jest możliwe i ma sens.

W tym roku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Torze Łódź udało się zebrać ponad 32 tysiące złotych! Jako współorganizatorzy tego wydarzenia, Dziękujemy! 

Przeczytaj także:


Wywiad: Czy nowe przepisy leasingowe utrudnią drogę do MINI?

Czy nowe przepisy mogą skomplikować zakup wymarzonego MINI? W naszym wywiadzie znajdziecie odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania!

« Poprzedni

MINI John Cooper Works wraca!

Po zawirowaniach związanych z nowymi normami emisji spalin do gamy modelowej MINI ponownie wracają samochody John Cooper Works.

Następny »

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź