Parada MINI w Kaliszu

Wyjątkowe, charakterystyczne i dające niezwykłą frajdę z jazdy - takie są samochody MINI. Nic dziwnego, że miłośników tej marki ciągle przybywa, czego dowodem jest trzecia edycja Parady MINI Premium Arena. Tym razem samochody MINI podbiły najstarsze polskie miasto - Kalisz.

Wybór Kalisza na paradę nie był przypadkowy. To właśnie w tym mieście znajduje się autoryzowany serwis MINI Premium Arena, który znajduje się przy ulicy Wrocławskiej 50 A. Jest to równocześnie siedziba salonu BMW Premium Arena.

Na starcie tegorocznej parady stawiło się 18 załóg MINI z całej Polski. Zdecydowaną większość stanowiły modele MINI Hatch, ale nie zabrakło MINI Cabrio czy też zmodyfikowanych, tuningowanych MINI. Trasa tegorocznej parady była tak przygotowana, by jej uczestnicy mogli zobaczyć najlepsze strony Kalisza a także poznać nieco jego historię. Nasza parada zatrzymywała się na kaliskim Głównym Rynku a także przy Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego. Finałem tegorocznej parady było wspólne ognisko i zabawy integracyjne w Rezerwacie Archeologicznym Zawodzie, który znajduje się w najstarszej części miasta.

Przeczytaj także:


Elektryczne MINI coraz bliżej

Już w 2019 roku do seryjnej produkcji wejdzie napędzane tylko silnikiem elektrycznym MINI. Nowy rozdział w historii marki czas zacząć!

« Poprzedni

MINI Paddy Hopkirk Edition

MINI Paddy Hopkirk Edition na cześć zwycięskiego kierowcy.

Następny »

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź