Przez MINI do serca

Przez MINI do serca

Okres sprawiania radości najbliższym powinien trwać cały rok. Wypadające 14 lutego walentynki to idealna okazja do wręczenia MINI prezentów. Produkty z aktualnej kolekcji charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i autentycznym stylem MINI, który przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom marki. Zaskocz swoją ukochaną osobę, odwiedź nasz salon i sprawdź aktualną kolekcję MINI Lifestyle, gdzie znajdziesz ciekawe alternatywy dla czekoladek, kwiatów czy kartek z życzeniami.

Poznaj nasze koraLOVE akcesoria MINI Lifestyle

  • Kultowa maskotka MINI Bulldog w pięknej wersji z chustką z logo MINI Wing. Idealny towarzysz podróży dla naszych najmłodszych fanów MINI. - Maskotka Bulldog MINI (dostępna tutaj)
  • Damska bluza z naszywką MINI oferowana w żywym koralowym kolorze. Wykonana w 100% z bawełny, łączy w sobie autentyczny styl MINI z wysokim komfortem noszenia. Cechą charakterystyczną dla tej bluzy jest wyhaftowane na czarnym tle logo MINI. - Bluza MINI Coral (dostępna tutaj)
  • Notatnik MINI z płócienną okładką posiada 240 stron, magnetyczną klapę z wytłoczonym logo oraz elastyczną szlufkę na długopis. - Notatnik z logo MINI (dostępny tutaj)
  • Termokubek MINI z najnowszej kolekcji, wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości. Również w kolorze koralowym. - Termokubek MINI (dostępny tutaj)

Przeczytaj także:


Samochody demonstracyjne MINI.

Zapoznaj się z aktualną ofertą samochodów demonstracyjnych MINI

« Poprzedni

Połącz się ze swoim MINI.

Krótki poradnik video jak połączyć smartphone z MINI poprzez Bluetooth.

Następny »

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź