Finansowanie

KREDYT CZY LEASING? ODKRYJ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE I POZNAJ NAJKRÓTSZĄ DROGĘ DO TWOJEGO NOWEGO MINI. 

W MINI jesteś więcej niż tylko Klientem. To dlatego, że podzielamy Twoją pasję do MINI i rozumiemy Twoje potrzeby. U nas również Klienci indywidualni mogą docenić wszystkie zalety ofert MINI Leasing i MINI Comfort Lease.


MINI Leasing.


Leasing to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zminimalizować koszty i cieszyć się z posiadania swojego MINI. Korzystne warunki finansowe, proste procedury oraz krótki czas uzyskania leasingu to tylko niektóre z jego cech. Przeznaczony jest on dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo rozwiązań finansowych. Możesz skorzystać z zalet leasingu dostępnych dotąd jedynie dla firm i przedsiębiorców.

Kredyt.


W MINI Premium Arena istnieje możliwość rozłożenia zakupu MINI na wygodne raty. Korzystne warunki finansowe, proste procedury oraz krótki czas uzyskania kredytu to tylko niektóre z jego cech. Szerokie możliwości kształtowania okresu umowy oraz poziomu wkładu własnego pozwolą nam przygotować kredyt w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań.

Wynajem długoterminowy.


Wybierając ten wariant finansowania możesz spłacać woje MINI dzięki stałej miesięcznej opłacie bez opłaty wstępnej. Masz do dyspozycji cały pakiet serwisowy oraz kompleksowy pakiet dodatkowych usług. Na koniec umowy możesz wykupić samochód po z góry znanej cenie lub wymienić je na nowe MINI.

Telefon

e-mail

Adres

+48 799 600 452
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź