O nas

Witaj w świecie samochodów MINI!

Cieszymy się, że tu trafiłeś! Wyrusz razem z nami w świat widziany z perspektywy kierowcy samochodu kultowej i wyjątkowej marki jaką jest MINI. Reprezentujemy salon MINI Premium Arena, jedyne w Łodzi i województwie przedstawicielstwo zajmujące się sprzedażą samochodów marki MINI. Dzięki tej stronie poznasz nie tylko całą szeroką gamę modelową samochodów MINI, ale także akcesoria i kolekcje lifestyle. W razie potrzeby doradzimy Ci także w sprawie części zamiennych oraz wizyty w naszym serwisie MINI w Łodzi lub Kaliszu.


Poznaj MINI Premium Arena

Jakub Pietras

Doradca ds. Sprzedaży MINI


Chcesz wypróbować MINI podczas jazdy testowej? Możesz na niego liczyć! Doskonale rozumie czym jest prawdziwa frajda z jazdy! Jeśli masz jakieś pytania dotyczące samochodów MINI, doradca zawsze służy swoją szeroką wiedzą produktową.

e-mail: jakub.pietras@mini-premiumarena.pl
Telefon: 512 708 603

Adrian Zarębski

Doradca ds. Sprzedaży MINI


Doskonale rozumie czym jest prawdziwa frajda z jazdy. Interesują Cię nowinki techniczne ze świata MINI? A może, chcesz skorzystać z możliwości jazdy testowej? Możesz na niego liczyć!

e-mail: adrian.zarebski@mini-premiumarena.pl
Telefon: 512 708 366

Adrian Kłyszejko

Doradca ds. Sprzedaży MINI


Jeśli masz nieodpartą chęć wypróbowania MINI podczas jazdy testowej, możesz na niego liczyć. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące samochodów MINI, doradca zawsze służy swoją szeroką wiedzą produktową.

e-mail: adrian.klyszejko@mini-premiumarena.pl
Telefon: 515 060 735

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź