Po co jesteśmy

Witaj w świecie samochodów MINI!

Cieszymy się, że tu trafiłeś! Wyrusz razem z nami w świat widziany z perspektywy kierowcy samochodu kultowej i wyjątkowej marki jaką jest MINI. Reprezentujemy salon MINI Premium Arena, jedyne w Łodzi i województwie przedstawicielstwo zajmujące się sprzedażą samochodów marki MINI. Dzięki tej stronie poznasz nie tylko całą szeroką gamę modelową samochodów MINI, ale także akcesoria i kolekcje lifestyle. W razie potrzeby doradzimy Ci także w sprawie części zamiennych oraz wizyty w naszym serwisie MINI w Łodzi lub Kaliszu.


Poznaj naszą załogę.

Łukasz Górecki

MINI Brand Manager


W MINI Premium Arena pracuje już od 4 lat. W tym czasie poznał MINI z każdej możliwej strony. Jeśli interesują Cię wszelkie parametry techniczne samochodów MINI, Łukasz zna odpowiedź na każde Twoje pytanie.

e-mail: lukasz.gorecki@mini-premiumarena.pl
Telefon: 515 060 735

Roksana Rydzyńska

Doradca ds. Sprzedaży


Jeśli masz nieodpartą chęć wypróbowania MINI podczas jazdy testowej, możesz na nią liczyć. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące samochodów MINI, doradca zawsze służy swoją szeroką wiedzą produktową.

e-mail: roksana.rydzynska@mini-premiumarena.pl
Telefon: 512 708 366

Miłosz Grzelak

Doradca ds. Sprzedaży


Z marką MINI pracuje już od ponad 2 lat. Doskonale rozumie czym jest prawdziwa frajda z jazdy organizując parady samochodów MINI oraz premiery nowych modeli. W czasie wolnym od pracy oddaje się swojej sportowej pasji – koszykówce.

e-mail: milosz.grzelak@mini-premiumarena.pl
Telefon: 512 708 603

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź