MINI Electric.

MINI COUNTRYMAN GREEN COMFORT EDITION JUŻ OD 1 499 ZŁ NETTO MIES. Z 0% OPŁATY WSTĘPNEJ.NOWE ELEKTRYCZNE MINI COOPER SE.


MIERZONY W WOLTACH.
I W PRZYSPIESZONYM BICIU SERCA.

Nowe MINI z napędem hybrydowym plug-in nie stara się nawrócić Cię na jazdę elektryczną. Odziedziczył wszystko to co kochasz – frajdę z jazdy, przyspieszenie, ekscytujące pokonywanie zakrętów, kreatywne wykorzystanie przestrzeni, kultową stylistykę. Dodatkowo dzięki mocy elektrycznej, zyskał zupełnie nowy wymiar doznań podczas użytkowania. To wszystko sprawia, że nowy MINI z napędem hybrydowym plug-in idealne połączenie technologii i emocji.
Dostępne samochody


ELEKTRYCZNE I ELEKTRYZUJĄCE.

Projekt łączący nowoczesne technologie ze smakiem i stylem klasycznego MINI.Logo John Cooper Works


STAWIAMY NA MOC.

Przyszłość jest na wyciągnięcie ręki za sprawą fenomenalnego MINI Countryman z napędem hybrydowym plug-in.


 


CZYSTA MOC.

Elektryczny zasięg do 42** km oraz całkowity zasięg do 500**** km – oto najlepsza gwarancja, że Twoje MINI Cooper S E Countryman ALL4 bez problemu dotrze tam, gdzie zechcesz. Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego 100 km/h osiągniesz w zalegwie 6,8 sekundy!


ŁADOWANIE BEZ WYSIŁKU.

MINI Cooper S E Countryman ALL4 posiada innowacyjny akumulator litowo-jonowy. Wbudowany zaawansowany system chłodzenia zapewnia optymalną temperaturę roboczą akumulatora, co przekłada się na długi okres eksploatacji oraz dużą moc akumulatora. Ładownie może odbywać się przy pomocy konwencjonalnego domowego gniazdka elektrycznego 230 V / 110 V lub specjalnego punktu ładowania dla pojazdów elektrycznych.


I NIECH SIĘ KRĘCI.

Tryb elektrycznym pozwoli na przejechanie w MINI Cooper S E Countryman ALL4 nawet 42 km bez emisji CO2. Natomiast decydując się ma jazdę na silniku spalinowym zużycie paliwa jest niezwykle niskie, bo 3,2 - 2,9*** l/100 km, przy 52–49*** g emisji CO2/km. Zmiana z eDrive na napęd konwencjonalny odbywa się płynnie i w pełni automatycznie.** Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 zostały ustalone zgodnie z przepisową procedurą pomiarową VO (UE) 715/2007 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Wartości dotyczą pojazdu z wyposażeniem podstawowym dostarczanego na rynek niemiecki, a podany zakres uwzględnia różnice wynikające z wyposażenia opcjonalnego oraz rozmiarów kół i opon dostępnych dla danego modelu. Wartości dla modeli MINI z napędem hybrydowym zostały już ustalone zgodnie z nowymi przepisami WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

*** Ze względu na regularne aktualizacje produktu wygląd zewnętrzny i wygląd wnętrza modeli MINI może się różnić od prezentowanych. W razie pytań prosimy o kontakt z najbliższym dealerem MINI.

**** Zasięg zależy od wielu czynników, przede wszystkim od indywidualnego stylu jazdy, warunków na drodze, temperatury na zewnątrz, korzystania z ogrzewania i klimatyzacji oraz wstępnego klimatyzowania wnętrza.

Logo John Cooper Works

PRZYJRZYJ SIĘ Z BLISKA.

MINI Cooper S E Countryman ALL4.

GARŚĆ FAKTÓW.

Rzut MINI z nałożonymi wymiarami


PODSTAWOWA CHARAKTERYSTYKA.

KOŁA: 18" 18" Light alloy wheels Black Pin Spoke with run-flat properties

PASY NA MASKĘ SILNIKA: Pasy na maskę silnika w kolorze czarnym i białym

KOLOR DACHU: Do wyboru są 3 kolory dachu

LUSTERKA ZEWNĘTRZNE: Dostępne są 3 kolory lusterek zewnętrznych


DOSTĘPNE SILNIKI I OPCJE.

TYP SILNIKA: Hybryda

MOC: 244 km

PRZYŚPIESZENIE: 6,8 sekundy do 100 km/h

ZUŻYCIE PALIWA: 3,2 - 2,9 l/100 km

EMISJA CO2: 72 - 66 g/km

SKRZYNIA BIEGÓW: Automatyczna

NAPĘD: Na 4 kołaSPRAWDŹ GO W PRAKTYCE.

Wypełnij poniższy formularz i zapisz się na darmową jazdę testową lub dowiedz się więcej o korzystnym finansowaniu.

Telefon

e-mail

Adres

+48 42 613 66 40
mini@mini-premiumarena.pl
MINI Premium Arena
Rokicińska 190 92-412 Łódź